DilmaçDilmaç Bisiklet Motorsiklet İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.Firrmamız 1950 yılında Adana'da, Adana'nın ilk çarşısı olma niteliğindeki Saydam Caddesinde kurulmuştur. Bugün ticari faliyetlerimizin merkezi hala aynı konumda devam ettirmekteyiz.


Firmamız, motorsiklete olan özel ilgisinden dolayı Bahri Dilmaç Ticarethanesi ismiyle Bahri Dilmaç tarafından kurulmuştur. Kuruluşumuzdan günümüze kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız başta Adana ve zamanla çevre illerde esnafın ilgisini çekmiş olup, bu ilgi bizi bölgede ana tedarikçi haline getirmiştir. Bölgede markalaşarak uzun yıllardır faaliyet gösteren toptan satış ağımızı zamanında etkisinde istikrar kazanmış, güven vermiş ve kurumsal bir sürdürülebilir hizmet ağına dönüşmüştür.


Telefon yaygın değilken başlayan serüvenimiz bugün cağın yeniliğinden internet ile devam etmekte olup hem toptan hem parekende alanda kendini yenileyen, genişleyen fakat hizmet anlayışıından ödün vermeden, yurt çapında hiçbir vatandaşı mahrum etmeden iki tekere heves etmiş herkesi yollarla buluşturmaya devam ediyoruz.